EğitimProgram

Bedava Canlı Maç Ve film İzleme Yöntemleri 2022

Bu Yazımızda Sizlere Anlatacağımız Konular canlı maç izle ve Netflix dizileri bedava izleme konularında yardımcı olmaya çalışacağım.

 

1- Canlı Maç İzle

 

İlk olarak sizlere canlı maç izle konusunda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım ilk yöntemimiz iptv gibi (yasal olmayan) mobil uygulamalardan veya facebook üzerinden canlı yayın açan arkadaşlar üzerinden izleyebilirsiniz.

  1. yöntemimiz ise Bedava canlı maç izleme için yayınlanan kanallar ücretli olan hizmetleri birçok firma 1 aylık ve 3 aylık ücretsiz vermektedir bu kampanyalarından yararlanıp yasal süreç dolmadan iptal edebilirsiniz. yasal süreç bu yazı yayınlandığından itibaren her firma da değişiklik olmakla birlikte 14-30 gün arasındadır. kesinlikle ücret ödemek istemiyorsanız firma müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayarak beğenmediğim takdirde cayma bedelsiz kaç gün içinde iptal edebileceğinizi sormalısınız.

 

2- Netflix dizileri bedava izleme

 

sizlere diğer bir yardımcı olacağım konu ise Netflix dizileri bedava izleme bu dönemde yükselen enflasyon ile birlikte insanlar araştırmaya girdiği trend konulardan biri haline geldi.

 

Konumuza gelecek olursak Netflix Dizileri Ücret Ödemeden İzleme İçin birçok yöntem vardır bunlardan ilki ise Netflix bazı firmalar ile yapmış olduğu anlaşma bunlardan en iyisi olan vodafone ile olan anlaşması eğer vodafone kullanmıyorsanız vodafone yeni gelen müşterilerine özel 3 ay Netflix üyeliği Bedava vermektedir.

 

Bir diğer kampanya ise paycell yaptığı anlaşma paycell üzerinden yapılan netflix ödemelerinde belirli kısmını iade ediyor veya ödeme hiç yapmak istemiyorsanız paycell üye olarak görevleri tamamlayarak puan toplayıp da ücretsiz Netflix üyeliği alabilirsiniz.

 

Diğer Yöntemimiz ise (yasal olmayan) iptv gibi mobil uygulama platformlarından veya internet film sitelerinden de izleyebilirsiniz.

Ücretsiz Film İzleme Uygulamaları – En İyi Dizi ve Video Programları Videolu Anlatım.

ücretsiz film izleme uygulamaları arıyor olabilirsiniz. Biz de boş durmadık ve sizler için en iyi dizi, film, video uygulamalarını bir araya getirdik. Uygulamaların tamamını ise aşağıdaki bağlantı adresinde bulabilirsiniz.

YouTube video

Ücretsiz film izleme uygulamaları listesi

1- YouTube

2- puhuTV

3- FOXPlay

4- Gain

5- TED

6- 9GAG

7- TubiTV

8- Popcornflix

 

Önemli Not

Canlı Maç ve netflix Exen gibi ücretli platforumları ücretsiz kullanım adı altında üçüncü taraf iptv gibi birçok mobil uygulamalar hem yasal olmakla birlikte telefonunuza kalıcı hasarlar veya verilerinize ulaşabilir. unutmayın ki bu tür uygulamalar da birçok virüslü yazılım olabilir.

olmasa bile lütfen indirdiğiniz internet sitelerine dikkat etmenizi öneririm bazı web siteleri telefonlarınıza virüs atabilmek için uygulama içerisine bu tür virüslü yazılımları da etkileyebilmektedir.

Bizesorarsan.com

Bilgi paylaştıkça çoğalır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu