Eğitim

Bilgisayara Apk Nasıl Kurulur

Değerli okurlarımız bu yazımızda sizlere  Bilgisayara Apk Nasıl Kurulur, Telefon Oyunlarını Bilgisayarda Nasıl Oynayabilirsiniz  bu konularda sizlere bilgi vermeye çalışacağız. yazıyı fazla uzatmadan konumuza geçelim.

 

Telefondaki Oyun Veya Uygulama Bilgisayara Yükleyebilir Miyim

 

öncelikle bu sorunuza cevap verelim Telefondaki Oyun Veya Uygulama Bilgisayara Yükleyebilir Miyim ? tabiki evet kurabilir hata telefona kıyasla bilgisayar özelliklerine bağlı olmakla birlikte daha akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

 

Bilgisayara Apk Nasıl Kurulur

 

Peki gelelim asıl soruma Bilgisayara Apk Nasıl Kurulur bu konuda öncelikle yapmanız gereken bir emülatör uygulaması yüklemelisiniz. piyasada bulunan bir çok emülatör uygulaması bulunmaktadır. peki en iyi seçimi yapıp en iyi emülatör nasıl bulup indireceğiz dediğinizi duyar gibiyim. hiç korkunuz olmasın bu konuda sizlere yazımızın devamında yardımcı olacağız. Emülatör uygulamasını yükledikten sonra yapanız gereken kurulumu yaptıktan sonra aynı telefonda olduğu gibi google Play üzerinden gmail ile giriş yaparak istediğiniz mobil uygulama yada oyunlarınızı indirebilirsiniz.

 

Bilgisayarda En iyi Emülatör Seçimi

 

Bilgisayarda En iyi Emülatör Seçimi konusunda birçok farklılık gösteren emülatör uygulaması bulunmaktadır. burada ikiye ayrılan bir konuda karar vermelisiniz eğer oyun için kullanacaksanız Nox Player emülatör önerebiliriz oyunları akıcı ve kasmadan oynayabilirsiniz. eğer oyun değil de sadece mobil uygulamaları kullanacaksanız bu konuda da kullanmanız gereken en iyi  emülatör ise BlueStacks Emulator Kullanabilirsiniz.

Önerdiğimiz emülatörler Windows için geçerlidir iso sürümleri için başka bir yazımda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. 

YouTube video

Bizlere Aşağıdaki Yorum Bölümünden Sormak istediklerinizi sorarak cevap alabilirsiniz.

 

 

Bizesorarsan.com

Bilgi paylaştıkça çoğalır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu