Call Of Duty WWII Ücretsiz Oldu!

Covid-19 nedeni ile Call Of Duty WWII, Sony şirketi tarafından PS Store aracılığı ile ücretsiz indirilebilir hale getirildi. Playstation bağımlıları için her ay farklı bir oyunu piyasaya süren Sony, son hamlesi ile birçok oyun bağımlısının kalbini çaldı.

Call Of Duty WWII

Sony, Mayıs ayı hediyesi olarak Playstation Plus üyeliğine sahip oyunculara Call Of Duty WWII oyununu ücretsiz indirme seçeneği getirdi. 26 Mayıs itibari ile PS Store üyeliği bulunan kullanıcılar COD WWII oyununu ücretsiz olarak indirebiliyor.

Evde kaldığımız dönemde oyun oynayarak zaman geçiren kullanıcılar tarafından büyük bir sevinçle karşılanan bu durumun, savaş oyunu severler tarafından kaçırılmayacak bir fırsat olduğu kanaatine vardık.

Bir seri oyunu olan Call Of Duty, WWII sürümünü 2017 yılında kullanıcıları ile buluşturmuştu. Bilgisayar ve PS4 platformlarında yayına alınan oyun, bir çok COD bağımlısı tarafından takdir edilmişti.

COD WWII, Sony tarafından ücretsiz hale getirilmeden önce cep yakan bir fiyata sahipti. Playstation Store platformunda 254,00-TL fiyatı ile satışa sunulan bu oyun, 26 mayıs itibari ile herhangi bir ücret ödemeksizin indirilebilir olacak.

Call Of Duty WWII Nasıl Ücretsiz İndirilir?  

  • PS Store sitesine giderek Playstation Plus üyeliğimize giriş yapıyoruz.
playstation store
  • Üst blokta yer alan gezinti menüsünden Playstation Plus seçeneğini tıklıyoruz.
ps store aylık oyunlar call of duty wwıı
  • Aylık oyunlar tablosundan COD WWII’ye tıklıyoruz ve ücretsiz olarak indiriyoruz.

Call Of Duty oyununu ücretsiz indirebilmek için Playstation Plus üyeliğine sahip olmanız gerekmektedir.

Ne Zamana Kadar Ücretsiz İndirilebilecek

Savaş oyunu severler tarafından oldukça beğenilen COD oyununun 14. Serisi olan WWII, 26 Mayıs 2020 tarihinden itibaren 6 Temmuz 2020 tarihine kadar PS Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek.

Bu hediyeden sadece Playstation Plus üyelik modeline sahip olan oyuncular yararlanabilecektir.

Call Of Duty Sistem Gereksinimleri

– Oyunu tam anlamı ile oynayabilmeniz için Playstation Plus üyeliği gerekmektedir.

– Oyun Boyutu: 48 GB – 80 GB depolama alanı

– Dualshock teknolojisi uyumu

– HD ekran uyumu

Belirtilen özellikler PS cihazları için geçerlidir.

Geçtiğimiz günlerde Grand Theft Auto V(GTA 5), Civilazition VI oyunlarının ücretsiz indirilebilirlik kervanına katılması ile birlikte dedikodulara göre Call Of Duty’nin ardından Haziran ayında da Borderlans The Handsome Collection ücretsiz olarak sunulacak.

Bu konu hakkında merak ettiğiniz bir şey mevcut ise lütfen yorumlarda belirtiniz. En kısa sürede dönüş yapacağımızdan kuşkunuz olmasın. İyi oyunlar.

Yorum yapın