Finans

Covid Token Nedir? Nereden Alınır? Covid Coin Nasıl Alınır? Fiyatı Ne Kadardır?

Covid Token, yakın bir süre içerisinde listelenmeyi hedefleyen ve şu an token aşamasında olan kripto para birimidir. Her gün binlerce coin türü piyasaya sürülse de bunlardan sınırlı sayıda token işlem hacmini büyüterek piyasalarda işlem görüyor.

Covid Token de sağlam projesi ile piyasadaki yerine almış durumda. Yakın bir zaman önceye kadar kimsenin duymadığı bir coin olmasına rağmen şu an covid token nedir, nasıl alınır, hangi borsalarda listeleniyor, covid coin fiyatı ne kadardır gibi sorular sorulmaya başlandı. Dilerseniz bu soruları biz cevaplayalım.

Covid Token Nedir?

Covid Token, dünya üzerindeki aşı ve su sorunlarına ilave olarak ortaya çıkan Covid-19 virüsü nedeni ile zarar gören halklara yardım etmeyi amaçlayan kripto para birimidir. Ülke ayırt etmeksizin pandemi nedeni ile mağdur olan milletlere yiyecek, içecek, kıyafet ve aşı temin edeceğini iddia eden Covid Coin, daha kaliteli bir yaşam sağlamak adına bu hususları misyon edindiğini söylüyor.

covid token nedir

Covid Coin, tüm transfer işlemlerinden alınan fee komisyon ücretleri, yatırım ve çekme aşamasında yapılan komisyon kesintileri ile cüzdanlarda bulundurulan Covid Token’ları kullanarak Afrikadaki yoksulluğa bir nebze olsun ilaç olmak istiyor.

Covid Token Nereden Alınır? Hangi Borsalarda Listelenecek?

Covid Token, şu an herhangi bir borsada listelenmemiş olsa bile resmi websitesinden satın alma işlemine yönlendiriyor. 2021 yılı Nisan ayı itibariyle websitesini açan ve ön satışa başlayan Covid Coin, henüz tanıtım aşamasında. Tabii ki bu durum listelemeden önce token almanıza engel teşkil etmiyor.

Mayıs 2021 itibariyle Indoex, Hotbit ve Gate.io borsalarında listelenmeye başlayacak olan Covid Coin, henüz token aşamasında olduğu için PancakeSwap üzerinden değiş-tokuş ile satın alınabiliyor. İlerleyen günlerde CMC ve CoinGecko listelerinde yerini alacak olan Covid Coin, bir hayli iddialı gözüküyor.

Covid Token Fiyatı Ne Kadardır?

Covid Token fiyatı şu an 0,035 USD civarında seyrediyor. Piyasaya arz edilen maksimum token miktarı 25 Milyon olarak belirlenmişti. İlk aşamada Token ICO ön satışlarında %10 indirim ile yaklaşık 2 milyon Covid Token dağıtıldı. Şu an için ICO satışları bitmiş olsa da yakın zamanda daha yüksek bir fiyatla piyasaya geri dönecek.

Covid Token Güvenilir midir?

Covid Token, Amerika’da kurulmuş olan Covid Token LLC şirketine ait bir kripto para birimidir. Daha önce adı sanı duyulmamış olması her ne kadar tedirgin etse de gözden çıkarabileceğiniz ufak bir miktar sizi üzmez.

covid token nasıl satın alınır covid coin hangi borsalarda listelenecek

Covid Token, sağlam ve köklü bir projeye dayanmadığı için güvenilir olduğunu söylemek yanlış olur. Tamamen şansa bağlı bir coin türüdür. Tabii ki devam ettiği takdirde erken alanlar için çok büyük kâr bırakırken, geç kalanlara unutulmaz bir ders verecektir.

Covid Coin Yorum

Henüz token aşamasına olan Covid Coin, yardım amaçlı olarak kurulduğundan bir hayli destek görecek gibi duruyor. 2 Milyon token dağıtımının ardından açıklamalarına göre yakın zamanda ünlü borsalar olan Gate.io, Indoex ve Hotbit’te listelenecek. Bu durum gerçekleştiği takdirde şu an 0,035 USD olan token fiyatı, ileride 0,1 USD yani 1 cent civarına gelecektir.

Yardım amaçlı olması nedeni ile birçok yatırımcı tarafından ya tutarsa edası ile yatırım yapılan Covid Coin, sürekli alım-satım yapılan, bu nedenle de güncel ve oynak bir grafik çizecektir.

Yakın zamanda daha sık adını duymaya başlayacağınız Covid Coin, tabii ki şu anki adıyla Covid Token’i satın almak için acele etmeniz gerekebilir. Tüm bu yazılanlar yatırım tavsiyesi olmamak ile birlikte bilgilendirme amaçlıdır. Bize sorarsanız yatırım ile ilgili takıldığınız bir konu olduğunda yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Bizesorarsan.com

Bilgi paylaştıkça çoğalır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu