Exxen Bayramda Bedava Nasıl Girilir? Ücretsiz Exxen 2021

Exxen bayramda bedava nasıl girilir sorusu ile son günlerde internet çalkalanıyor. Ramazan Bayramı vesilesiyle Exxen’in deneme amaçlı olarak bayram boyunca açık olacağı Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Birçok kullanıcı exxen platformundan bayramda ücretsiz yararlanmak ve sevdiği içerikleri izlemek istiyor.

Bu nedenle biz de sizler için exxen bayramda bedava nasıl girilir sorusuna cevap bulmanız adına nasıl bedava exxen izleyebileceğinizi anlatacağız.

  • Ücretsiz exxen izlemek için öncelikle Exxen’in websitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir.
exxen bayramda bedava nasıl girilir abonelik
  • Ardından anasayfada bulunan “Tüm Türkiye’ye Bayram Sürprizi” başlıklı tabloya ad soyad ve e-posta adresinizi yazarak “Bayram Sürprizinden Yararlan” butonuna tıklayarak Exxen bayramda bedava nasıl girilir öğreniyoruz.
exxen ücretsiz üyelik oluşturma exxen bedava izleme
  • E-posta adresini önceki aşamada belirttiğimiz için tekrardan girmemize gerek yoktur. Ancak bayramda ücretsiz exxen izlemek için doğru e-posta adresi belirtmelisiniz. O yüzden yanlış e-posta yazıp yazmadığınızı kontrol ediniz. Doğru ise; şifrenizi ve cep telefonu numaranızı giriniz.
exxen ücretsiz üyelik
  • Exxen bayramda bedava nasıl girilir sorusuna cevap bulmak için üyelik sözleşmesi, gizlilik politikasını onaylayarak devam etmeniz gerekmektedir.
exxen bayramda ücretsiz izleme
  • Abonelik aşamasında bayramda bedava exxen izlemek içinBAYRAMDAEXXENkodunu gördüğünüz takdirde devam et butonuna tıklamanız gerekmektedir.
bayramda bedava exxen izleme
  • Ödeme adımına geldiğimizde herhangi bir şekilde ücret ödemeksizin ücretsiz olarak bayramda bedava Exxen izlemek için “Promosyon Kodu ve Kampanya Şartları” kabul ederek “Onayla ve Abone Ol” butonuna tıklıyoruz.
bedava exxen izleme sitesi
  • Tüm adımları eksiksiz olarak yerine getirdiğiniz takdirde Exxen bayramda bedava nasıl girilir diye sormanıza gerek kalmayacak çünkü bayramda ücretsiz exxen izleyebileceksiniz.

Arefe günü olan 12 Mayıs’tan başlamak üzere 13 Mayıs, 14 Mayıs ve 15 Mayıs 2021 günleri yani Ramazan Bayramı süresince aktif hesabınız bayram sonrasında deaktif olacaktır. Pandemi döneminde evde oluşumuzdan dolayı tüm exxen içeriklerini bedava izleyebileceksiniz.

Exxen bayramda bedava nasıl girilir ya da ücretsiz exxen izleme ile ilgili farklı sorularınız var ise; yorum kısmını kullanarak bize sorabilirsiniz.

Yorum yapın