GenelİnstagramİnternetSosyal Medya

Gizli instagram hesaplarını görme – Postegro

Bu yazımızda sizlere gizli instagram hesaplarını görme, gizli hikaye izleme ve gizli profilleri görme konusunda detaylı bir bilgilendirme yapacağız.

Bildiğiniz üzere instagram son yılların en popüler mobil uygulaması haline gelmiş hatta bununla sınırlı kalmayarak arkadaşlarımızdan ve ailemizden daha fazla ilgi gösterdiğimiz bir alan olmuştur. Sürekli yükselen popülerliği nedeni ile hayata yön vermeye başladığı açıkça gözlemlenebilir. Kişilerin popülaritesi ile sınırlı kalmayarak ticari hayata da büyük etki eden instagram uygulaması bir çok e-ticaret firması tarafından sıklıkla kullanılarak kısa sürede daha büyük kitlelere ulaşma konusunda küçük ve büyük ölçekli ticari işletmelere yardımcı oluyor.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen instagram uygulamasının barındırdığı özelliklerden biri de profillerimizi gizleyebilme imkanıdır. Birçok gerçek kullanıcı tarafından kullanılan bu özellik paylaştığımız içeriklerin yabancılar tarafından görüntülenmemesi ve kötü niyetli kişilerce kullanılamaması için ilaç niteliğinde bir özelliktir.

Gizli instagram hesapları nasıl görüntülenir?

Gizli instagram profillerini görüntülemek sanıldığı kadar zor olmayıp kısa sürede istediğiniz kişinin instagram hesabını görebileceksiniz. Eski sevgilileriniz, eski arkadaşlarınız, takip etmediğiniz ancak merak ettiğiniz kişileri stalklamak için kullanacağınızı biliyoruz ancak dikkatli olun çünkü stalk bir uçurumdur eski sevgilinizin gizli instagram hesabını görüntülemek isterken hiç tanımadığınız bir kişinin profilinden çıkabilirsiniz.

Gizli instagram profillerini görüntülemek için Postegro uygulamasını kullanacağız.

gizli instagram hesaplarını görme

Gizli instagram hesaplarını görme uygulaması | Postegro nedir?

Postegro uygulaması yüklü bulundukları telefonlar aracılığı ile instagram verilerini kendi bünyesine çekerek gizli instagram profillerini görüntülememize yardımcı oluyor.

Peki nasıl yapıyor bunu? Örnek vermek gerekir ise; 100 adet takip ettiğiniz profil olduğunu ve bunlardan 50’si instagram profilini herkese açık kullanıyorken diğer 50’sinin gizli kullandığını varsayıyoruz. Postegro uygulaması ile instagram hesabınıza giriş yaptığınız zaman gizli profil özelliğini kullanan 50 kişi sizin aracılığınız ile postegro veritabanına kayıt ediliyor. Buna bağlı olarak uygulamayı kullanan diğer kullanıcılara da gizli profilleri görüntüleme imkanı sağlıyor.

Uygulamanın ücretli ve ücretsiz servisleri bulunmakta olup gizli instagram hesaplarını görme servisi ücretsiz kapsamda yer almaktadır.

gizli instagram hesaplarını görme uygulaması

Üstteki Google Play simgesine tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Şu an sadece Android kullanıcıları için kullanıma sunulmuş olup resmi sitesi tarafından yapılan açıklamaya göre en kısa sürede IOS platformu için de hizmete açılacak.

Gizli instagram profillerini görüntüleme uygulaması Postegro nasıl kullanılır?

  • Yukarıda belirtilen adresten postegro uygulamamızı indiriyoruz.
  • Yüklemenin ardından instagram hesabımıza giriş yapıyoruz.
  • Uygulama anasayfasına erişim sağladığımız takdirde karşımıza “Gizli profilleri görüntüleyin” sekmesi çıkacaktır. Bu sekmeye tıklıyoruz.
  • Arama kutucuğuna görüntülemek istediğimiz gizli instagram hesabının kullanıcı adını yazıyoruz.
  • Veee sonuç olarak stalklamak istediğimiz profil karşımıza çıkıyor 😊

UYARI: Tüm adımları doğru uygulamanıza rağmen gizli instagram hesabını görüntüleyemiyorsanız stalklamak istediğiniz kişinin takipçileri arasında postegro uygulamasını kullanan olmamasından kaynaklıdır.

Daha fazla benzer içerik için Instagram kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: İnstagram uygulamasını yoğun olarak kullanan biri iseniz “İnstagram açıklama engeli sorunu çözümü” başlıklı makalemize gözatmak isteyebilirsiniz.

Bizesorarsan.com

Bilgi paylaştıkça çoğalır

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Geri bildirim: Lili Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması | Postegro Alternatifi |
  2. Geri bildirim: Lili & Postegro Kapandı Mı? | Instagram Hesapları Çalındı Mı? 2021 | Bize Sorarsan
  3. Geri bildirim: Secretle Güvenli Mi? Instagram Gizli Profil Görme Programsız APK IOS 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu