Initiative Q Nedir? Q Coin Hakkında Detaylı Rehber

Geleceğe dair tüm dünyanın kabul etmesi düşünülen para birimine İnitiative Q denilmektedir. Q coin, dijital bir para birimidir. Oldukça uzun vadede hedeflerini gerçekleştirecek gibi görünen İnitiative Q projesi, ilerleyen süreçti 1 Q coin=1 dolar hedefiyle ilerliyor. Proje, alışılmışın dışında oldukça sıra dışı bir vizyona sahip görünüyor.

Hızlı olan kazanır mantığı ile ilerleyen İnitiative Q, sisteme kayıt olan kullanıcılara yüksek sayılan bir miktarda Q coin hediye ediyor. Q coin‘in denk geldiği miktar ise 12.000. Sistem sadece ve sadece referans ile çalışıyor. Ad, soyad ve mail adresi bilgilerinin girerek sistemde kayıt oluşturulabiliyor. Peki İnitiative Q ne demek?

initiative q nedir kripto para q coin

İnitiative Q Nedir?

Kimi zaman saadet zinciri olarak kimi zaman ise scam gözü ile bakılan bu sistem hakkında yeni nesil Çiftlik Bank olduğu iddiaları bile ortaya atılmıştır. İşin doğrusu şu ki; sadece gmail ile kayıt olarak erişim sağlayabildiğiniz bir sistem sizlerden paranızı alamaz veya çalamaz. Buradan da anlaşıldığı üzere firmanın tek amacı kripto paranın tanıtımı. Bu sistem devreye girer girmez ise ilk kayıt olan kullanıcılarına cüzi miktarda hediye veriliyor. Sistem hakkında aklında soru işaret olanlar sahte bir gmail hesabı ile erişim sağlayabilir.

Gelecekte ismini sık sık duyacağımız kripto paralar ilk adımlarını bu yöntemlerle atıyor. Kim bilebilirdi ki zamanında bedava dağıtılan bitcoin‘in dünyadaki en değerli para birimlerinden biri olacağını? İnitiative Q hakkında merak edilen en önemli husus ise bu paranın piyasa da bir değer görüp görmeyeceğidir. Gelecek zaman dilimlerinde dünya tarafından kabul edilecek olur ise değeri de bununla birlikte artacaktır.

Bitcoin’e rakip olacağı da bazı kişiler tarafından düşünülmektedir fakat şimdiye dek bunu tam anlamı ile başaran bir dijital para birimi çıkmadı. Bu durum yapılan yatırımlar veya kullanılan teknolojiler dolayısıyla değişim gösterebilir. Bu nedenle henüz ne olacağı belli olmasa da Q Coin‘in geleceğe yönelik büyük bir yatırım olduğunu savunanların sayısı da oldukça fazla. İnitiative Q sisteminin en çok dikkat çeken ve güven veren yanı ise Paypal’ın kurucularının elinden çıkmış olmasıdır. Bu durum Initiative Q’ya daha değerli ve güvenilir bir görüntü katmış görünüyor.

initiative q coin nasıl satın alınır

İnitiative Q ( Q coin) Nasıl Satın Alınır?

Şu anda referans linkleri aracılığı ile üye kabul ederek bünyesinde belli bir büyüme sağlayan Initiative Q, henüz herhangi bir borsada sıralanmamaktadır. Kendi sitesinde yer alan çizelgeye göre ‘’Q başlangıç yerlerinin seçimi’’ adımında bulunmaktadırlar. Zaman çizelgesindeki tüm adımları ve işleyişi site ziyaretçileri ile açıkça paylaşan bu platform, henüz borsalarda herhangi bir sıralamaya tabi olmaması nedeniyle coin fiyatı da belirsizdir.

Initiative Q sistemine üye olmak için tek yapmanız gereken aşağıdaki butona tıklayarak referansımız ile kayıt olmaktır.

initiative q coin üye olmak referans link

Henüz bu girişim tamamlanmamış olsa da; Q Coin kısa süre içerisinde mail yolu ile pek çok kişinin verilerine sahip olmuş görünüyor. Girişimciler gerçek dijital paraların ne zaman üretileceği sorusuna ise; ‘’ Yeterli sayıya ulaşıldığında’’ cevabını veriyor.  Kesin bir rakam belirtilmezken 2020 yılı içerisinde milyonlarca kişiye ulaşıldığı ve üretimin yakın bir zamanda başlayacağını öngörmek çok da zor değil.

initiative q coin kripto para

Girişimciler Q Coin’den Oldukça Umutlu!

Q Coin, henüz ortaya çıkmamasına rağmen milyonlarca kişi tarafından kabul görmüş ve piyasa takipçileri tarafından oldukça umut vaat ettiği düşünülüyor. Q Coin girişimi sayesinde dijital paraların hayatımıza daha yakından gireceğine dair bir işaret olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim.

Bitcoin’de olduğu gibi karmaşık ve uzun transaksiyon süreçlerinin kendi para birimlerinde olmayacağını belirten İnitiative Q girişimcileri, bu sorunların yaşanmayacağını da iddia ediyor. İnitiative Q, yeni bir APP sisteminin sunulacağını ve bu sistem ile birlikte bazı mağazalarda ve internet alışverişlerinde ödeme yapılabileceğini duyurdu.

Tüm güvenlik teknolojilerinin bu sistem üzerinde kullanılacağı da söylenenler arasında yer alıyor. Henüz kullanıcıları ikna etme noktasında olan bu girişim, kar topu sistemi olmadıklarını ve amaçlarının veri toplamak olmadığını, sisteme dahil olmanın hiçbir risk içermediğini iddia ediyor.

Bizesorarsan.com
Bilgi paylaştıkça çoğalır