EğitimİnstagramSosyal Medya

İnstagram Gizli Hesap Görme 2022 Güncel Uygulamalar

İnstagram gizli hesap görme konusunda sizlere yardımcı olacağız Gizli hesapları görme için sizlere sunmuş olduğumuz makalemizi tamamını okursanız eğer sizler de kolayca gizli hesaplara girme konusunda bilgi sahibi olacaksınız.  

İnstagram gizli hesap görme yöntemleri, birçok kişi tarafından aranılan sorguların başında yer almaktadır. Bunun en önemli sebebi, bazı instagram profillerin herkese açık olmaması. Bu gibi olaylarda maalesef ki İnstagram mobil uygulamasından görüntüleme yapılmamaktadır. lakin bu iş için geliştirilmiş gizli hesaba bakma konusunda birçok kişinin kullandığı uygulamalar mevcut. İşte bu yazımızda sizlere instagram gizli profillere bakma uygulamaları anlatmaya çalışacağız..

 

Instagram’da birçok kişi farklı nedenler ile İnstagram gizli hesap görme talebinde bulunuyor. Bu konuda özellikle paylaşımlar merak konusu oluyor ancak takip edilmek istemiyorsa sıkça görülmektedir. Bilindiği gibi bir zamanlar sosyal medya platformlarının bilgisayar sürümünden görmek mümkün olmuştur.

 

Bununla birlikte ardından gelen yeni güncellemeler bunu durumu imkânsız hale getirmiştir. Artık bir instagram kullanıcı hesabını gizlice görüntülenmesi yapılamaz hale geldi. fakat bazı mobil uygulamalar ve siteler bu konu hakkında bizlere çözüm yolu olarak mobil uygulama ve siteler sunmuşlardır.  dolayısıyla bu yöntemleri biri ile sorununuzu çözebilirsiniz. Yöntemlerden bazı seçenekler,

 1. Bestwhozi.com, platformu
 2. Scout, uygulaması
 3. Ghosty, uygulaması
 4. Postegro, uygulaması
 5. Lili, uygulaması
 6. Pingru, uygulaması
 7. Google Kullanma, 
 8. veya Fake Hesap Açma,

yukarıdakiler gibidir. Eğer bir instagram kulanıcısını takip etmek istemiyor fakat profilinde nelerin olduğunu merak ediyorsanız, bu yöntemler yapabilirsiniz. Bunlardan birçok yöntem işinizi görür siz sizin için en uygun uygulama veya siteyi kullanım önce ayrıntılı inceleme yapılmalı ve sizin için uygun olanı seçmelisiniz. uygulamalar 3 part kişiler olduğu için sorumluluk tamamen size aittir.

 

Fake hesap Açarak üçüncü taraf kişiler olmadan çözüm bulmanıza yardım eder. fakat en hızlı ve basit çözümün arkadaşlık isteği atmak olduğu da unutulmamalıdır. Şimdi en önemli konumuza gelelim instagram gizli hesap görme işlemi nasıl ve nereden yapılıyor hep birlikte inceleyelim.

 

Instagram Gizli Hesap Görme: Bestwhozi.com Sitesi

Bestwhozi.com Instagram gizli hesaba bakma için yapabileceğiniz yöntemlerden birtanesidir. telefona uygulama indirmek istiyorsanız web sitesi üzerinden hızlıca ve kolay çözüm aldığınızdan emin olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şu maddeleri takip etmelidir;

 1. https://bestwhozi.com/index_tr.html# web sitesine gidin.
 2. Instagram’a kullanıcı bilgileriniz ile giriş yapın gerekiyor.
 3. Hangi kullanıcının profilini görmek istiyorsanız giriş yapın.

Bu yönteme ek olarak da uygulaması indirmeniz de mümkündür. fakat mobil uygulaması maalesef Google Play Store üzerinde yayınlanmadı. Yükleme yapmak isterseniz eğer yukarıdaki belirtmiş olduğumuz linkten üzerinden ulaşılabilir. Bu özellik den farklı olarak instagram hesabınızı merak edenleri görmek istiyorsanız, hızlı şekilde bildirimler almanızı da mümkün hale getirmektedir. ve Ayrıca resimler ve videoları telefonuna indirme, Instagram hikâyelerini de sizin baktığınızı görmeden de bakabilirsiniz.

Kullanımı çok kolay ve kullanışlı olup kısa bir sürede çözüme ulaşmanızı sağlar

Gizli Profillere Bakma: Scout

peki günümüzde telefonlar ikiye ayrılmaktadır android ve iso olmak üzere. Bunun sebebi biri aksi durumda çalışmasıdır. Özelliklede İOS kullananlar istedikleri göre bir uygulamayı bulmada çok büyük zorluklar çekebilmektedir.

Bunun için İnstagram gizlilik hesap görme istiyor olabilirsiniz seçimlerinden birisi olan Scout hem Android hemde IOS için mevcutur https://www.scout.org/es/node/5154 bağlantısı üzerinden indirilebilmektedir. Kurulum hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmekte olup, instagram hesap biligilerinizi girmenizi gerektirir.

ve buradan sonra hangi gizli profili görmek istiyorsanız girmeniz gerekir. Sonrasında sadece hesabı göster demeniz yeterli hesabı göreceksiniz. 

web sitesi her ne kadar başta dili İspanyolca gibi görülse en üst kısmında sağ tarafta dil seçeneği bulunmaktadır. dil seçeneği kısmında ingilizce veya farklı bir dile de çevirebilirsiniz. 

Ghosty İnstagram Gizli Profil Görme

Ghosty İnstagram gizli profil görme uygulaması için yapılabilecek seçenekler arasında yer almaktadır. Hem Android için hemde İOS sürümler için olduğu için pratik şekilde kullanabilirsiniz. bu özelliklerden ayrı olarak da şu gibi extraları da bulunmaktadır;

 1. Instagram üzerinden fotoğraf ve video indirme Yapabilirsiniz
 2. Profillerin kimi takip ettiğini görebilme
 3. Profilleri kimin takip ettiğini görebilirsiniz
 4. Profil fotoğrafını daha büyük görebilirsiniz

Tüm Bunlara ek olarak farklı bazı özellikleri de bulunmaktadır. Kullanmak için ise telefonunuza mobil uygulama yükledikten sonra hesap bilgileriniz ile giriş yapmanız, sonrasında ise hangi profile bakmak istiyorsanız girmeniz gerekir. sonrasında yapmak istediğiniz işleminiz gerçekletirebilirsiniz.

Postegro İnstagram Gizli Profil Görme

gelelim birçok kişinin kullanmakta olduğu Postegro İnstagram gizli hesap görme uygulaması seçenekleri arasında kullanıcı sayısı diğer uygulamalara kıyasla daha fazla olması ve bugüne dek kimseden çok büyük olmusu yorum gelmediğinden dolayı bu konuda en popüler uygulamalarında biri  cihazında yer sorunu olanların bile sorunsuzca yükleyebileceği çok küçük boyutta olup, kullanıcı deneyimini için en güzel şekilde tasarlamıştır.

web siteleri üzerinden oldukça kolay bir şekilde APK dosyası bulabilmekte ve kurulumu kısa sürede tanımlanabilmektedir. ve instagram profil bilgilerini girerek giriş yaptıktan sonra ise hangi profili istiyorsanız açmanız yeterlidir

diğer uygulamalar olan özelik instagram profil fotoğrafı büyütme işlemini aynı şekilde bu uygulamada da kolaylıkla büyütebilirsiniz.

 

Lili İnstegram Gizli Profil Görme

Son günlerin en popüler uygulaması haline gelen Lili Instagram gizli profil görme işlemi için adeta bir biçilmiş kaftan diyebiliriz. yukarıda anlatmış olduğumuz postagro uygulamasının en büyük rakiplerinden biri olan Lili de gizli profil görme işlemi de aşağıdaki gibidir.

 1. https://lili-app.com/ web sitesine gidin.
 2. Mobil Uygulamayı cihazınıza indirin.
 3. İnstagram’a profil bilgileriniz ile giriş yapın.
 4. Görmek istediğiniz hesabın yazın.
 5. Hesabı göster üzerine dokunun Yeterli Olacaktır.

Böylelikle bütün işlemleriniz sorunsuz şekilde yapılmış olur. diğer uygulamarlda olduğu gibi cihazınızda yer problemi yaşıyorsanız internet sitesi kullanabilir yada mobil uygulaması çok küçük mb olan bu uygulamada rahatlıkla indirebilirsiniz.

Lili de diğer uygulamalar gibi web sitesi üzerinden bütün işlemlerinizi aynı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Pingru

işleminiz için bir diğer uygulama ise Pingru İnstagram gizli hesap görme işleminiz için tercihleriniz arasında olabilir. mevcut web sitesi olup bu kendi web sitesi üzerinden yükleme yapıla bilmektedir. Bunun işlem için https://www.pingru.club/ bağlantısına gitmeniz, ve ardından da uygulamayı indirmeniz yeterli olacaktır.

web sitesi türkçe olmakla birlikte çok kullanışlı bir yapısı vardır. bir diğer özelliği ise diğer uygulamalar olduğu gibi İnstagram profil büyütme özelliği Pingru uygulamasında da bulunmaktadır. 

Instagram Gizlilik Hesap Görme

Instagram üzerinden fake profiler birçok nedenden dolayı açılmaktadır. birçok kişi intagram üzerinde gizli hesapları görebilmek için fake hesap açıyor halbuki yukarda anlatmış olduğumuz yöntemler sayesinde fake hesap açma işlemine hiç gerek kalmıyor sizler de yukarıda anlatmış olduğumuz yöntemleri uygulayarak birçok işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme Güvenli Midir?

Bu soruyu sormakta haklısınız çünkü uygulaması veya web sitesine girdiğinizde sizden instagram hesap bilgilerini istemekte bu konuda da akla hemen bu soru geliyor bu uygulama güvenilir mi maalesef ki bu konuda net bir cevap maalesef ki yok bu tarz uygulamalar üçüncü tarafa uygulama olduğu için herhangi bir güvenilir diyemeyiz.

Lakin bugüne kadar kullanan kişiler tarafından herhangi bir şikayet medya yansımadığından dolayı şuanlık kişiler memnun gibi diyebiliriz yinede güvenilir denilemez çünkü kişi veya kişiler beli değil bugün hesabınız çalınırsa ulaşabileceğiniz kimseyi bulamayabilirsiniz. bu sebeple bu işlemleri yaparken kesinlikle dikkatli olmanız gerekmektedir

Instagram Gizli Hesap Görme Youtube

Shiftdelete ekibi tarafından hazırlamış olan bu videoya da göz atarak konu hakkında daha fazla detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 2 -3 dakikanızı ayırıp bilmenizde fayda var.

YouTube video

Bizesorarsan.com

Bilgi paylaştıkça çoğalır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu