Sosyal Medyaİnstagram

instagram takipçi instagram Beğeni hilesi Nasıl Yapılır 2022

Değerli Okurlarımız bugün sizlerle instagram takipçi hilesi ve instagram beğeni hilesi konularını anlatacağım eğer sizlerde takipçi hilesi yani takipçileriniz çoğalmasını istiyorsanız bu yazımız tam size göre yazımızı daha fazla uzatmadan konumuza dönelim

instagram takipçi hilesi Nasıl Yapılır 

 

ilk olarak instagram takipçi hilesi yapanını günümüzde çok fazla çeşitli yolları bulunmakta ücretsiz instagram takipçi hilesi versiyonu da  bulunmakta ücretli instagram takipçi hilesi de bulunmakta peki bunların arasındaki fark nedir diye soracak olursanız ücretsiz kısımda bazı internet sitelerinde sizin hesabınızla başka kişileri başka kişilerde sizin hesabınızı takip etmesini sağlar yani bir nevi takibe takip sistemi de diyebiliriz bize soracak olursanız bu yöntemi hiç tercih etmeyin unutmayın ki hesabınıza erişim istediği için hesabınız çalınma riski yüksektir. yinede yapmak isteseniz de Aşağı kısma bırakmış olduğum video aracılığı ile bakarak yapabilirsiniz. 

 

YouTube video

 

Gelelim Ücretli İnstagram Takipçi Kasma konusuna bu kısımda yapmanız gereken güvenilir bir smm panel sitesi bulmak ve bakiye yükleyerek sipariş vermek peki güvenilir bir smm panel sitesi nasıl bulabilirsiniz yapanız gereken en güvenilir yöntem r10 gibi webmaster forumlarına üye olup oralarda ticaret puanı yüksek kişiler veya kurumsal smm panel sahipleri ile görüşüp uygun fiyata takipçi alabilirsiniz.

 

 

İnstagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır

 

Gelelim İnstagram Beğeni Hilesi bu konuda da yukarıda instagram takipçi hilesi kısmında anladığımız şekilde yapılmaktadır bulacağınız ücretsiz takipçi sitelerinde alt kategori olarak instagram beğeni  kategorisi mutlaka olmaktadır.

 

son olarak sizlere kısa bir uyarı vermek istiyorum bot hesaplar ile fenomen olmak vs gibi hayaliniz varsa bunları çöp edersiniz çünkü bot hesaplar genelde instagram keşfeti kapanır ve instegram gözünde çöp bir hesaba dönüşür bilginize. sormak istediğiniz konuları bizlere aşağıda yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Bizesorarsan.com

Bilgi paylaştıkça çoğalır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu