Genelİnternet

İnternet Üzerinden En İyi Kazanç Sağlayabileceğiniz Yöntemler

Değerli okurlarımız bu yazımızda sizlere internet üzerinden Kazanç Sağlamak yöntemler hakkında bilgilendirmeye çalışacağız.

 

Bildiğiniz üzere Birçok insan internet üzerinden çeşitli yollarla gelir elde etmektedir. hata internet üzerinden gelir elde ederek zengin olan birçok insan var bu durumun çok örneğin var.

 

konumuza gelmezden önce sizlere bu konu hakkında tecrübe ve örnekler söylemek istiyorum öncelikle internet üzerinden para kazanmak için yapmanız gereken en önemli konu azim’dir eğer bu işlere girmeden önce hemen pes edecekseniz masraf yapıp girmenizi önermem internet üzerinden para kazanmak hayali ile birçok insan bu işlere girip daha sonra bıkıp bırakıyor. unutmayın ilk başlangıçta çok iş az para sonra az iş çok para daha fazla uzatmadan aşağıda tecrübelerimiz sizlere aktaracağım.

 

1- Sosyal Medya Üzerinden gelir elde etme 

 

Sosyal medya üzerinden gelir elde etmek fenomen olmak yada içerik üreterek para kazanabilirsiniz.

yapmanız gerekenler facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya hesapları açarak düzenli paylaşım ve düzenli hashtag kullanımı ile yavaş yavaş kitle oluşturacaksınız. ilk 10 bin takipçi sizler için biraz zor olacak daha sonrasında insanlar sizi tanımaya ve paylaşmaya başlayacaktır hızınızı daha da artarak takipçi artırarak 50 bin takipçi aştıktan sonra sizlere sizlere reklam teklifleri gelmeye başlayacaktır böylelikle gelir elde etmeye başlayacaksınız.

 

Not : bot takipçi veya organik takipçi çekiliş tarzı yöntemler ile boş yere paranızı heba etmeyin çünkü çekiliş ve bot hesaplar sizlere rakamdan başka bir şey kalmayacaktır.

 

2- Blog Yazarı Olarak Gelir Elde Etme 

Günümüz çağında okuma oranları düşmüş olsada hala büyük bir kitle okumadan keyif alır bu okuma meraklısı insanlar yazı yazarak para kazanabilirsiniz bu kazanma yöntemini nasıl yapacağınızı sorduğunuzu duyar gibiyim işte bu şekilde internet üzerinden forum sitelerinden veya makale yazarlığı siteleri mevcut buradan başvuru yaparak işe başlayabilirsiniz.

 

3- Web Site Açarak Gelir Elde Etme 

Gelelim birçok kişinin yapıp sonrasında uğraşmayıp bıraktığı işe Web Site Açarak Gelir Elde Etme işine bu işe girmeden önce unutmayın ki gerçekten ilgi isteyen işlerden bir tanesi web sitesi açarak google adsense üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz. 

 

Bu İşte öncelikle yapmanız gereken alan adı ve hosting bu konuda bilginiz yoksa youtube üzerinden birçok video mevcut ve sizler için güvenilir ve işinde usta olan bu işe yıllarını vermiş ismet eroğlu hocamın videosunuz aşağıya sizler için ekliyorum.

 

YouTube video

Şimdi gelelim fasulyenin faydalarına siteyi kurdunuz ve herşey hazır ne yapacaksınız web site kurduktan sonra yapmanız gereken işlem web sitenize yazı eklemek yazılarınız ne kadar çok eklerseniz google da o’kadar çok ön plana çıkabilirsiniz başlangıçta 3-5 kişi gelecektir sitenize azim ederek makale ekleme devam ettiğiniz takdirde hızla yükselmeye devam edeceksiniz siteniz günlük 100-200 arası trafiğe ulaştığında google adsense sitenizi gönderin ve onay aldıktan sonra reklamları ekleyip para kazanmaya başlayın bol kazançlar.

 

Not : Kopya içerikler ile hiçbir zaman bir yerlere gelirsiniz gelseniz bile bir süre sonra google sizin copy yazı yayınladığınızı anlayıp makale google sıralamalrından düşürecektir. ve son olarak bu işlemleri yaparken backlink konusunda araştırma yapıp  bol bol backlink almayı unutmayın.

 

Kafanıza Takılan Konuları Ve araştırmamızı istediğniz Konuları Yorumlara Ekleyebilirsiniz.

Bizesorarsan.com

Bilgi paylaştıkça çoğalır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu