Investing Neden Açılmıyor? Investing.com Kapandı mı?

Paylaş

Dünyaca ünlü finans yorum platformu olan investing neden açılmıyor diye meraklanmanız gayet doğal. Özellikle kripto paralar konusunda yatırımcıların en sık tercih ettiği yorum platformu olan investing.com’a 04/05/2021 tarihi erişim sağlanamıyor. Kullanıcıları korkutan bu gelişme neyse ki herhangi bir sorundan kaynaklanmıyor.

Kripto paralar, dünya borsaları, altın, döviz, gümüş gibi alanlarda anlık olarak hisse, fiyat, yorum ve analiz takibi yapabileceğiniz investing, tam da Dogecoin’in yükselişe geçtiği gün erişilemez hale geldi. Birçok dogecoin yatırımcısı tarafından yorum ve analizler takip edilmek istese de maalesef şu an için böyle bir durum söz konusu değil.

Investing.com Neden Açılmıyor?

Investing neden açılmıyor diye soran kullanıcılarımızı rahat bir nefes almaya davet ediyoruz. Çünkü investing‘dehiçbir problem yok. Sadece güncelleme aşamasında olan investing kısa bir süreliğine açılmayacak. Investing’in facebook ve twitter hesaplarından herhangi bir açıklama yapılmazken, siteye girdiğimizde karşımıza uyarı ekranı çıkıyor ve investing neden açılmıyor sorusu akıllara geliyor.

investing neden açılmıyor investing ne zaman açılacak

Investing sitesine girdiğiniz takdirde karşınıza çıkacak olan “We’re temporarily down for maintenance – Please check back soon…” uyarısını dikkate almanıza gerek yoktur. Çünkü bakım aşamasında olduklarını ve daha sonra ziyaret edebileceğiniz konusunda sizlere ufak bir anektod veriyor.

Investing Ne Zaman Açılacak?

Investing neden açılmıyor sorusunun ardından en çok sorulan soru investing ne zaman açılacak oldu. Uzun süredir erişim sağlanamayan investing’in açılmıyor olması birçok kullanıcısı tarafından hoş karşılanmadı. Twitter hashtaglerine göz atarsanız bu konudaki tepkileri görebilirsiniz.

Investing’in ne zaman açılacağı konusunda şimdilik herhangi bir bilgi olmasa da böylesine büyük bir sitenin çok uzun süre kapalı kalması mümkün gözükmüyor. En geç birkaç gün içerisinde investing neden açılmıyor sorusu tarihe karışacak gibi duruyor.

investing.com açılmıyor

Investing’in neden kapalı olduğu konusunda sadece güncelleme açıklaması yapılırken, siteye herhangi bir saldırı olup olmadığı konusunda açıklama gelmedi. Bu güncellemenin beklenen sıradan bir güncelleme mi olduğu, yoksa anlık saldırılara bağlı olarak mı geliştiği henüz cevaplanmadı.

Investing’te yaşanan erişim sorunu giderilene kadar alternatif olarak Binance kullanabilirsiniz. Tabii ki ben risk almayı sevmem garanticiyim diyecek olursanız size tavsiyemiz binance borç verme yani lending sistemine katılarak garantili yatırım yapmanızdan yanayız. Investing veya kripto paralar konusunda herhangi bir sorunuz olacak olursa yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir