Kalem Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir? Kalem Etek Kombinleri 2021

Kalem etek altına nasıl ayakkabı giyilir ve spor ayakkabı ile kalem etekler kombinlenir mi gibi sorular peşpeşe gelmeye başladı. Son yıllarda moda halini alan kalem etekler günlük hayatımızda, özel günlerimizde ve ofiste çoğu kişinin en çok sevdiği modellerden bir tanesi olmaktadır. Bu nedenle kalem etek altına nasıl ayakkabı giyilir ve spor ayakkabı ile kalem etekler kombinlenir mi gibi merak edilen soruları yanıtlayalım…

Kış aylarında opak çoraplar ile kullanılan bu etek modelleri ayakkabı ile farklı anlamlar kazanmaktadır. Bu bakımdan kalem etek kullanırken en önemli unsurlardan bir tanesi ayakkabı stilidir. Ayakkabılar, kıyafetin adeta bir tamamlayıcısı olduğu için kısa ve uzun kalem etek kombinlerinde doğru modelinin seçilmesi son derece önemlidir.

Ofiste Kalem Etek Altına Nasıl Ayakkabı Giyilir?

Kalem eteklerin en sık kullanıldığı yerlerden bir tanesi ofisler olmaktadır. Bu nedenle öncelikle iş yerinde kalem etek altına nasıl ayakkabı giyilir sorusuna yanıt verelim. Etek boyu hemen diz altında bitiyorsa, çok yüksek olmayan basit topuklu ayakkabılar ofis çalışanları için doğru seçim olacaktır. Eteğiniz üzerinizi saran likralı bir kumaşa sahipse topuklu stilletto tarzını tercih edebilirsiniz. Bu tarz ayakkabılar ofiste feminen görünümünüzü üst seviyeye taşımaya yardımcı olacaktır.

Gündelik Hayat İçin Uzun Kalem Etek Kombinleri

Babetler normal yaşantıda yerini aldıktan beri hemen hemen her şey ile kombini yapıldı. Çünkü hafif, sade ve rahat olması bakımından her kıyafet ile uyumlu olmaktadır.

kalem etek altına nasıl ayakkabı giyilir kombin önerileri

Özellikle gündelik hayatta uzun kalem etek kombinleri arayışında olanlar, babet tercihinde bulunabilirler. Çok sıradan olmasını istemiyorsanız, bilekten bağcıklı şık babetleri ya da payetli gösterişli modelleri tercih edebilirsiniz.

Kalem Etek Altına Spor Ayakkabı Giyilir mi?

Evet, geldik en merak edilen konuya: Kalem etek altına spor ayakkabı giyilir mi? 2021 modası ile alternatiflere açık olabilir, kalem eteğinizin altına farklı renk ve model seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Yani fit kalem eteğin altına spor ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz. Bu şekilde çok daha farklı bir görüntü oluştururken çok da rahat olacağınızdan emin olabilirsiniz. Alternatif olarak sneaker ve converse modellerini de deneyebilirsiniz.

Yüksek Sevenlere Kalem Etek ile Topuklu Ayakkabı Kombinleri

Şimdiye kadar kalem etek altına nasıl ayakkabı giyilir dedik; hemen diz altında biten modeller için stilletto ve basit topuklu modeller, gündelik hayat için babet ve farklı giyinmek isteyenler için spor ayakkabı. Peki, uzun kalem etek kombinleri yaparken ayakkabınızın dikkat çekmesini istiyorsanız ya da bütün dikkatlerin sadece ayakkabınızda olması için tek yıldız o olmalı diyorsanız ne yapmalısınız?

Bilekten kayışlı yüksek boy modelleri, bilek hizasında biten topuklu botları, parlak platformları ve yüksek topuklu sandalet ayakkabıları ile uzun kalem etek kombinleri yapabilirsiniz. Bu ayakkabı modellerinin tamamı dikkat çekici özelliğe sahiptir ve son yıllarda kullanımları bir hayli arttı. Ancak topuklu ayakkabı gibi bir tercihte bulunacaksanız bu topuğun kesinlikle kalın olmamasına dikkat ederek, son derecede ince olmasına önem göstermelisiniz. Dilerseniz kalem etek ve ayakkabı kombininizi şık bir gözlük ile de tamamlayabilirsiniz. Özellikle büyük burunlar için gözlükler son derece dikkat çekiyor. Kombin hakkında takıldığınız bir konu olursa yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Yorum yapın