Lili & Postegro APK Instagram Gizli Hesap Görme Uygulaması Son Sürüm | Postegro Alternatifi

lili instagram gizli profilleri görme

Gizli instagram hesaplarını görme uygulaması olan Postegro’nun kapanması ile Lili Instagram uygulaması stalkerlara hizmet vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Google Play Store’dan kaldırılan Postegro gizli profilleri görme uygulaması programı hepimizin bildiği üzere hata vermeye başladı. Yayın hayatının sonuna gelen Postegro uygulaması, uzun bir süredir gizli profilleri görüntüleme konusunda epey popülerdi. Bundan dolayı stalkerlar Postegro alternatifi uygulamalar arayışına girdi. E tabi bize de yardımcı olmak düşer.

Lili Instagram Uygulaması Nedir? Ne İşe Yarar?

Lili Instagram uygulaması sayesinde instagramda merak ettiğiniz veya stalklamak istediğiniz gizli profilleri herhangi bir ücret ödemeden görüntüleyebilirsiniz. Postegro alternatifi olarak piyasaya sürülen Lili, gizli hesapları görüntülemenin yanı sıra gizli hikaye izlemenize de olanak sağlıyor.

Lili’nin çalışma esasına göre stalklamak istediğiniz kişinin sizden kesinlikle haberi olmayacaktır. Geniş bir veritabanı bulunan Lili uygulaması, kullanıcılarının takip ettiği hesapları veritabanına kaydederek diğer kullanıcılarına göstererek bir nevi instagram üzerindeki tüm paylaşımları depoluyor. Bu sayede gizli hesapları rahatlıkla görüntüleyebiliyoruz.

Lili Instagram Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Lili, kullanımı son derece basit bir uygulamadır. Dil seçenekleri arasında Türkçe bulunmamasına rağmen İngilizce bilmeseniz dahi birkaç tık ile istediğiniz gizli hesabı görüntüleyebilirsiniz.

1- Uygulamamıza giriş yapıyoruz.

lili gizli profil görme

2- Ardından sağ üst köşede yer alan arama butonuna stalklamak istediğimiz kullanıcı adını yazıyoruz.

3-Hesap gizli olsa dahi fotoğraflarını ve hikayelerini görüntülüyoruz.

lili arama geçmişi

4- Arama geçmişini görüntülemek isterseniz ‘Search History’ butonu aracılığı ile önceden görüntülediğiniz hesaplara erişebilirsiniz.

Lili APK İndirme

Lili uygulaması IOS cihazlar için mevcut olmamak ile birlikte Android kullanıcıları tarafından özgürce kullanılabilir. Hem APK olarak hem de Play Store üzerinden edinebileceğiniz bu uygulama oldukça az yer kaplıyor. Tabii Lili Instagram uygulamasını kullanmadan önce giriş yaptığınız hesaptaki tüm takip ettiğiniz profillerin veritabanına kaydedileceğini unutmayınız.

Lili uygulamasını aşağıdaki butonlar aracılığı ile indirebilirsiniz.

Lili uygulaması hata veriyorsa telefonunuzda yüklü sürümü kaldırıp aşağıdaki butondan tekrar indiriniz.

UYGULAMA SÜREKLİ GÜNCELLENMEKTEDİR. V11 SÜRÜMÜNÜ APK İNDİR BUTONUNDAN İNDİREBİLİRSİNİZ.

APK İNDİR

Lili Hikaye İzleme

Lili Instagram uygulaması sadece gizli profilleri görüntülemek ile yetinmeyip öne çıkan ve diğer hikayeleri de izlememize imkan tanıyor. Aradığımız kullanıcı hikaye paylaşmış ise profil fotoğrafının çevresinde bir çember görünüyor. Çemberi kapsayan alana tıkladığınızda gün içerisinde paylaştığı tüm hikayelere gizlice erişim sağlayabilirsiniz.

Yanı sıra Lili sayesinde öne çıkan hikayeleri de görüntüleyebilirsiniz. Bu özellikten yararlanmak için tek yapmanız gereken şey girmiş olduğunuz gizli profilin ‘Posts’ ibaresinin yanında bulunan ‘Stories’ butonuna tıklamak olacaktır.

Lili Hikaye ve Fotoğraf İndirme

lili gizli hikaye izleme

Lili uygulamasının özellikleri say say bitmez tabii ki! Bunlardan biri de gizli profillerin fotoğraf ve hikayelerini indirme özelliğidir. Bu özellikten faydalanmak için tek yapmanız gereken görüntülediğiniz fotoğraf veya hikayenin sağ üst köşesinde bulunan indirme butonuna tıklamaktır. Bu yöntem sayesinde saniyeler içerisinde gizli instagram paylaşımlarını telefonunuza indirebilirsiniz.

Lili Uygulaması Ücretli Mi?

Lili, yapı olarak postegro ile hiçbir fark barındırmamaktadır. Günde 4 farklı hesap stalkladığınız takdirde sizden ekstra hiçbir ücret talep edilmemektedir. Tabii derseniz ki; “Ben profilime kimlerin baktığını da öğrenmek istiyorum” o zaman ufak bir ücret ödemeniz gerekebilir. Saydığımız iki özellik haricinde Lili uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Bizesorarsan.com
Bilgi paylaştıkça çoğalır