İnstagram

Lili & Postegro Kapandı Mı? | Instagram Hesapları Çalındı Mı

Lili & Postegro Kapandı mı soruları son günlerde sosyal medyada sıkça sorulmaya başlandı. Instagram Gizli Profilleri Görme Uygulaması olan Lili & Postegro kullanıcıları kısa süre önce giriş yapılan instagram hesaplarına “Hesabını güvene almak için şifreni yeniledik.” hatası ile erişim sorunu yaşadılar. Kullanıcılar, şifrelerinin çalındığı ve instagram hesaplarının kapatıldığını iddia ediyorlar.

Lili uygulaması tarih mi oluyor? Yeni bir isimle mi dönecek? Postegro instagram hesaplarını çaldı mı? Premium müşteriler paralarını iade alabilecekler mi gibi sorularınızı yazımızın devamında cevaplayacağız.

Lili Kapandı Mı? Postegro Kaldırıldı Mı?

Eski adıyla Postegro, yeni adıyla Lili uygulamasında, 11 Nisan 2021 tarihi itibari ile uygulama sayfası olan lili-app.com’a giriş yapılamıyor. Android ve IOS kullanıcılarının telefonlarında yüklü olan Lili uygulaması ise; giriş yapmaya çalışıldığı anda kapanıyor. Diğer yandan Postegro Web uygulamasına da giriş yapılamıyor.

Yaklaşık 1 yıldır faaliyette olan Lili & Postegro uygulamasının henüz kapanıp kapanmadığı ile ilgili bir açıklama bulunmamaktadır. Kullanıcı verilerini toplayarak diğer kullanıcılarına instagram gizli hesapları görme hizmeti sağlayan uygulamanın daha önce olduğu gibi yeni bir isimle piyasaya dönüş yapması da yüksek bir ihtimal tabii ki. 

lili postegro gizli hesapları görme apk android 2021

Geçtiğimiz yıl Postegro adı altında yayın yaparken öncelikle Google Play Store’dan kaldırıldı ve daha sonra uygulamaya giriş yapılamadı. Kısa bir süre sonra yayın hayatına Lili adı altında devam eden uygulama, premium kullanıcılarını mağdur etmeyerek kaldığı yerden devam etti.

Fakat önceki seferde uygulama çalışıyorken bu değişikliğe gidildi. Bu sefer ise; Lili açılmıyor, giriş yapılamıyor ve kapandı mı sorusu akıllara geliyor. Henüz bir açıklama yapılmamasına rağmen Lili uygulamasının kapanmış olması en yüksek olasılık olarak görünüyor.

Lili & Postegro’nun kapanmasıyla ilgili açıklamalar önümüzdeki günlerde mutlaka yapılacaktır. Yeni bir isimle yayın hayatına devam ettiği veya Lili kapandı mı endişelerinizde haklı çıktığınız takdirde sizleri bizesorarsan.com ekibi olarak bilgilendireceğiz. Takipte kalın.

Lili & Postegro Instagram Hesapları Çalındı Mı?

Yakın bir zamanda sosyal medya kullanıcıları tarafından Lili & Postegro uygulamasının instagram hesaplarını çaldığı iddiası ortaya atıldı. İlk başlarda bir deli kuyuya taş attı gibi yorumlansa da ilerleyen saatlerde diğer kullanıcıların da aynı iddia ile tweetlemesinden dolayı söylemler kesinlik kazandı. 

lili postegro instagram hesapları çalındı mı

Lili & Postegro uygulaması yasal bir uygulama olmayıp kapanması her an olası bir uygulamadır. Giriş yaptığınız instagram hesapları aracılığıyla gizli instagram profillerinin verilerini kopyalayarak sizlere sunan Lili, giriş yapılan hesaplarda güvenlik ihlaline sebep oldu.

Instagram hesaplarına giriş yapmaya çalışan kullanıcıların karşısına “Hesabını güvene almak için şifreni yeniledik. Giriş ekranında “Giriş yapmak için yardım al” bağlantısına dokun ve hesabına erişmek için talimatları izle” hatası çıktı. Eğer bu uyarıyı aldıysanız korkmanıza gerek yok. 

Çünkü yüksek ihtimalle instagram yönetimi Lili & Postegro uygulamasını çökerterek ihlal edilen kullanıcı hesaplarının şifresini değiştirerek tedbiren güvenlik önlemi aldı. Instagram tarafından değiştirilen şifrelerinizi öğrenmek ve Lili & Postegro tarafından çalınan instagram hesabınızı nasıl geri alabileceğinizi blog yazımız aracılığıyla okuyacak ve hesabını güvene almak için şifreni yeniledik uyarısından en kısa sürede kurtulacaksınız.

instagram hesabını güvene almak için şifreni yeniledik hatası 2021 lili postegro

Uzunca bir süre daha gündemde kalacak olan bu uygulama yeni adıyla piyasaya döner mi yoksa tamamen kapanıp tarih mi oldu şu an belirsiz. Fakat Lili & Postegro uygulamasını yakından takip ediyoruz ve gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

Bizesorarsan.com

Bilgi paylaştıkça çoğalır

İlgili Makaleler

6 Yorum

    1. Merhaba Deniz,

      Şu an için Lili & Postegro’dan bir açıklama gelmedi. Yeni bir uygulamayla devam edildiği takdirde sitemizde yayınlayacağız. Aksi takdirde Lili & Postegro alternatifi uygulamaları önümüzdeki günlerde sizinle paylaşacağız.

  1. merhaba Instagram hesabımı dondurduktan birkaç gün sonra bana bir şifre sıfırlama e-postası gönderdiniz ancak tıkladığımda bir kullanıcı bulunamadı hatası alıyorum ve hiçbir şekilde hesabıma erişemiyorum

  2. Çok güzel bir uygulamaydı aldığı ücretın hakkını verıyordu yöneticilerinden herhangi bir acıklama gelmedı mı herhangi bir sekılde ulasılamıyor mu teşekkürler

  3. Geri bildirim: Instagram Hesabını Güvene Almak İçin Şifreni Yeniledik Hatası Çözümü | Android & IOS – Bize Sorarsan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu