Secretle Güvenli mi? Instagram Gizli Profil Görme Programsız APK iOS 2021

Secretle, APK olarak kullanılmayan programsız şekilde Instagram gizli hesapları görme imkanı sağlayan bir sitedir.  Secretle yeni bir platform olduğundan dolayı pek revaçta olmasa da ilerleyen günlerde Lili veya Postegro kadar popüler olacağını tahmin ediyoruz. Instagram son zamanlarda programsız gizli profilleri görme APK’ları nedeniyle kullanıcılarının gizliliği konusunda sınıfta kaldı.

Secretle APK olarak henüz kullanıma sunulmadığından instagram gizli profillere bakmak içininternet sitesi üzerinden online olarak hizmet sunuyor. En popüler stalk programı olan Lili&Postegro uygulamasının sürekli kaldırılması ve instagram hesaplarının çalınması nedeni ile stalkerlar farklı program arayışlarına girdiler. Piyasada birçok gizli hesap görme uygulaması olsa da Secretle kullanıcılar tarafından Türklere ait olduğundan dolayı tercih ediliyor.

Secretle Güvenli mi?

Secretle, diğer gizli profilleri görme uygulamaları gibi güvenilir bir uygulama değildir. Neden diye soracak olursanız yakın zamandaki Lili&Postegro olayını örnek verebiliriz. Öncelikle kullanıcılarının Instagram hesaplarını çalarak ortadan kayboldular. Birçok postegro kullanıcısı hesabını güvene almak için şifreni yeniledik hatası ile karşı karşıya kaldı.

Secretle Güvenli mi Instagram Gizli Profil Görme Programsız APK iOS 2021 bizesorarsan.com

Secretle, yeni bir uygulama olarak piyasaya çıktığından dolayı henüz hakkında olumsuz bir yorum ya da şikayet olduğuna denk gelmedik. Tabii ki bu durum Secretle uygulamasının Instagram kullanıcılarının gizliliğini ihlal ettiği gerçeğini değiştirmiyor. 3. Parti ve güvenilir içeriğe sahip olmayan bu uygulamayı kullanırken son derece dikkatli davranmalısınız.

Secretle, Lili, Nunu, Bestwhozi ve Postegro benzeri uygulamaların temel anlayışı aynı mantığa dayanır. Ücretsiz gizli hesap görme imkanı sağlayarak kullanıcı ağını geliştirdikten sonra ücretli üyelik satmaya başlarlar. Tabii ki gizli hesapları gösterirken ücretsiz kullanan kullanıcıların verilerinden yararlanırlar. Bu nedenlerle Secretle güvenli değildir diyebiliriz.

UYARI: Secretle kullanırken Instagram hesabınızın veya bilgilerinizin çalınmaması adına fake (sahte) hesaplarınız ile kullanınız.

— Bizesorarsan.com

Secretle Nasıl Çalışıyor?

Secretle uygulaması kullanacaksanız bilmeniz gereken bazı konular vardır. Öncelikle Secretle uygulaması gizli profilleri görme için kullanıcı verilerini topladığını unutmamalıyız. Secretle, siz hesabınıza giriş yaptıktan sonra takip ettiğiniz tüm profillerin hikaye ve fotoğraflarını veritabanına indiriyor. 100 kişiyi takip ediyorsanız sizin profiliniz ve 100 kişinin daha Instagram paylaşımlarını veritabanında saklayarak diğer kullanıcılara gösteriyor.

Bir nevi sizden gördüğünü başkalarına gösteriyor da diyebiliriz. Tabii ki bu tarz uygulamaları kullananların sayısı epey yüksek olduğu için Secretle benzeri programlar kısa süre içerisinde en çok kullanılan uygulamalardan biri haline geliyor. Bu nedenle de herkes birbiriyle takipleştiği için hiçbir Instagram profili gizli kalmıyor.

Secretle Bu Hesaba Yakında Erişeceğiz Bir Süre Sonra Tekrar Deneyiniz Hatası

Secretle ”Bu hesaba yakında erişeceğiz. Bir süre sonra tekrar deneyiniz.” Hatası alıyorsanız çözümü için yapabileceğiniz herhangi bir şey yoktur. Çünkü sorunun kaynağı, hesabını görmek istediğiniz gizli profilin henüz Secretle veritabanına kaydedilmemiş olmasıdır. Bu nedenle de beklemekten başka bir şansınız yoktur.

“Bu hesaba yakında erişeceğiz. Bir süre sonra tekrar deneyiniz.” Hatası aldığınız takdirde bu durumun geçici olacağını öngörmek zor değildir. Çünkü değindiğimiz üzere Instagram gizlilik hesap görme APK’ları peşinde koşan binlerce stalker mevcut. Bu nedenle kısa süre içerisinde görmek istediğiniz gizli hesap kullanımıza sunulacaktır.

“Secretle Güvenli mi? Instagram Gizli Profil Görme Programsız APK iOS 2021” üzerine 4 yorum

 1. İnstagram hesebını görüntülemek istediğimde “bu hesaba katılacağız. Bir süre sonra tekrar deneyeceğiz” uyarısını veriyor ve sürekli bu şekilde bu uyarıyı veriyor. Yardımcı olup bilgilendirebilirmisiniz lütfen. Mail adresime cevap verirseniz memnun olurum.

  Cevapla
 2. Görüntüleme yapamıyorum, sürekli ” bu hesaba yakında erişeceğiz. Bir süre sonra tekrar deneyiniz” mesajı yazıyor. Ve zürekli bu mesüjı veriyor, nxeden böyle acaba ? Ve hep aynı böyle. Lütfen yardımcı olurmusunuz. email adresime bilgi verirmisiniz lütfen.

  Cevapla
 3. Saçma sapan bir uygulama, program günlerdir aynı mesaj ” yakında bu hesaba katılacağız, bir süre sonra tekrar deneyiniz yada bu hesaba yakında ediyeceğiz, bir süre sonra tekrar deneyiniz” sürekli aynı mesajlar. Saçma sapan çalışmayan bir uygulama program bu….

  Cevapla
 4. Çok teşekkürler paylaşım için, yorumlarda hesaba erişilmiyor demişler ama bende sorun olmadı. Aradığım 2 hesabı da gösterdi. Sanırım biraz zaman ve şans işi. 1 haftadır kullanıyorum, şimdilik çok memnunum siteden

  Cevapla

Yorum yapın