İnternetProgram

Whatsapp Aero Tüm Özellikleri Ve İndirme Linki

Bu yazımızda sizlere Whatsapp aero apk , Whatsapp aero indir , Whatsapp aero Özellikleri ve Whatsapp aero nedir hakkında bilgi vermeye ve  Whatsapp aero indirme linki aşağıda paylaşacağız.

 

Günümüz çağındında hemen hemen her telefonda bulunan whatsapp her yeni günde yeni versiyon ve özellikleri çıkmaktadır. 

 

Whatsapp aero daha yenilikçi, sade ve kullanışlı hale gelmektedir.

 

Whatsapp Aero Uyarı !

 

bu işlemleri yapmadan önce mutlaka whatsapp eski versiyon silmeden önce mutlaka sohbet yedeğini almanız gerekir yapmamanız takdirde sohbet geçmişiniz silinebilir. eğer whatsapp sohbet yedeği alma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa aşağıda bıraktığımız Video İzleyebilirsiniz.

YouTube video

Whatsapp Aero Özellikleri

Aşağı Kısımda whatsapp aero Özellikleri Ekledik ek olarak bir uyarımız daha var whatsapp aero bir çok video uzantısı kabul etmemektedir, ve 1 gb kadar olan video gönderebilirsiniz.

 

  • Mavi tık kapatma
  • Farklı tema seçenekleri
  • Yazıyor ifadesini gizleme
  • Silinen mesajları veya fotoğrafları görme
  • Okundu işaretini saklama
  • Kişiye özel çevrimiçi bildirimi aktif etme
  • Geçmiş kayıtları tutma

Whatsapp aero nedir

 

bildiğimiz klasik whatsapp farkları olarak kullanıcıları bazı istemiş olduğu mükemmel özelikleri olmak ile birlikte whatsapp aero üçüncü taraf bir uygulamadır ve google play, app store gibi uygulama mağazalarında bulunmamaktadır.

bu sebeple mecburen üçüncü taraf bir web site üzerinden indirmeniz gerekecek bu konuda sizlere bizler yardımcı olacağız. indirme linki yazımızın devamında bulabilirsiniz.

 

Whatsapp Aero iso Versiyon Var mı ?

Whatsapp Aero iphone cihazlara olur mu sorunuzu duyar gibiyim bildiğiniz üzere whatsapp aero kurulumunu yaparken whatsapp plus gibi bir apk dosyası olmaktadır.

yani maalesef ki iso kullanıcıları için uygun değil.

 

WhatsApp Aero Güvenebilirmiyiz ?

yukarıda bahsettiğimiz gibi üçüncü taraf bir uygulama olduğu için kesinlikle güvenilir diyemeyiz lakin 10 binlerce kullanıcı kullanmakta ve  bir sorun olduğu medya yansımadı bu nedenle şu an için belirsizlik durumu oluşmakta bu sebeple bu duruma sizin karar vermeniz gerekir.

 

 WhatsApp Aero Son Sürüm Nasıl İndirilir 

 

Whatsapp Aero indirme den önce bilmeniz gereken bir konu var Whatsapp Aero 2-3 ayda bir güncellenmektedir. 

peki son sürümü nasıl indirebilirsiniz bu oldukça basit sizler için aşağıda Whatsapp Aero indirme linki bırakıyorum aşağıda yazılı Whatsapp Aero Son Sürüm İndir Tıklayarak 

indirebilirsiniz.

 

Whatsapp Aero Son Sürüm İndir

Bizesorarsan.com

Bilgi paylaştıkça çoğalır

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu